10 finansinių įpročių - kurie leis jums tapti turtingais.

Autorius: Neilas Huzin
Mes kalbame apie įpročius, kurie leis  jums pasiekti finansinės sėkmės viršūnę, ir tuos, kurie neleidžia to padaryt.

Čia yra pirmieji penki įpročiai, kurie padės jums sutaupyti.

1. Susieti išlaidas su finansiniu planu.

Jūsų finansinis planas turėtų sudaryti iš tu tikslu, su kuriais jūs dirbate. Tai gali apimti namo ar buto pirkimo,sieki  sukurti šeimą, įgyti išsilavinimą ar karjeros tikslų. Finansinis planas jus teisingame kelyje siekiant kiekvieno iš šių tikslų. Tai padeda pamatyti tikslo regėjimą ir siekti jos įgyvendinimo be sutrikimų. Planas taip pat padės nustatyti veiksmus, reikalingus gauti, ko norite. Žinoma, kai žmonės susituokia, gimsta vaikai, jie turi redaguoti savo planą.
Taigi, planas gali būti koreguojamas, laikui bėgant, priklausomai nuo pokyčių gyvenimo aplinkybių. Verta skirti  laiko savo plano metinei peržiūrai.

2. Skirti metu ir mėnesio biudžetą,. ir laikytis jo.
Asmuo ar šeima, savo ūki turi tam tikru mastu perimti iš valstybės finansinio planavimo patirtį, siekiant veiksmingai išsaugoti šeimos pinigus.
Kiekviena valstybė turi ilgalaikį planą socialinę-ekonominę plėtrą, kuri lemia šalies tikslų ir uždavinių, skirtų ilgo ir vidutinės trukmės laikotarpiui. Ir atskirų piliečių tai yra naudinga turėti savo plėtros planą. Atsižvelgdama strateginį planą, vyriausybė tvirtina metinį biudžetą, kuris yra skirtas tarnauti plėtros planą metams įgyvendinimą sumažinant pajamų ir išlaidų balansą. Man, kaip ir valstybė, stipriai laimi rengiant ir priimant metinį biudžetą. Tai padeda sekti išlaidas ir įspėja pereikvojimas.
Neblogai kaip padaryti trumpalaikį biudžetą (už mėnesį). Tai turėtų atspindėti visas pajamas ir išlaidas, ir kad buvo teigiamas balansas (pajamos viršija išlaidas). Svarbiausia - gyventi kiekvieną mėnesį pagal "pertekliaus" biudžeto, kuris nustatomas iš anksto už save. Jei šeima gali gyventi kartu laikantis metinio ir mėnesinio biudžeto, nenukrypstant nuo jos taikymo sričiai, tai greičiau pasiekti finansinius tikslus.
Už kiekvienas išleidžia tam tikrą kiekį kategorija turėtų būti panaikintas, suvartojama prieš naujo mėnesio pradžios. Kai ieškote pinigai baigsis, jūs turėtumėte sustabdyti eikvoti. Jei galite išmokti šį žingsnį, tai jau gerokai iš anksto finansiškai.
Beje, biudžeto padeda išspręsti daug finansinių problemų, nes ji suteikia daugiau kontrolės ir supratimą, kur pinigai nuėjo.


3. Sumažinti įšlaidas
Kitas įprotis kuri verta kurti - noras sutaupyti pinigų. Tai nėra taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jis yra tik reikia nustatyti tikslą atidėti nedidelę dalį pajamų kas mėnesį. Bent tos dalies, kuri yra perviršio, kuris yra suformuotas kaip pajamų nei išlaidų viršija rezultatas.
Geriausias būdas išsaugoti - nustatyti atskaitymai, kaip jūsų mėnesinės pajamos procentais. Iš išleidžia mažiau nei uždirba įprotis, todėl galima pradėti statyti ateityje klestintį gyvenimą. Tai padeda pasiekti savo tikslus, nesvarbu, kiek ambicinga jie gali atrodyti iš pradžių. Tačiau, be plano ir biudžeto, tai sunku suprasti, ką iš tikrųjų turėtų išsaugoti, o kas ne, ir kaip teisingai ir nuosekliai daryti. Chaotiškas ekonomika žalinga kaip impulsyvus išlaidų.
 Kitas būdas taupyti, mesti iššūkį: "?" Galiu gyventi be šio ar tas dalykas paskutinį mėnesį " Pavyzdžiui, eksperimento, galite eiti į ekstremalios ir sustabdyti išleisti pinigus per mėnesį visiškai dėl tam tikrų prekių ir paslaugų. Apribojimai bus taikomi gana trumpą laiką, tik per mėnesį, tačiau jie padės nustatyti sritis, kur jūs galite padaryti be jokių išlaidų ar kur jie gali būti gerokai sumažintas. Šis metodas taip pat gali padėti jums smarkiai sumažinti išlaidas, jei reikia greitai išsaugoti pinigus.

4. Negalima skolintis pinigų ar naudoti kredito kortelę
 Jūs turite padaryti viską, kas įmanoma, kad būtų išvengta pinigų skolinimosi.
Atminkite, jei galite naudoti kredito kortelę, gali būti sunku,  ne išleisti pinigus iš jos. Jūs galite sutaupyti pinigų ir pirkti automobilį ar kitą brangų daiktą, išmokama grynaisiais pinigais, kuri duos jums daugiau derybinės galios sandoryje, ypač jei jis eina apie dalykus, dėvėtų. Žinoma, tai reikalauja papildomo planavimo, taupymo įpročiu ir sustabdyti skolinimosi pinigų, bet tai verta.
Ir tai turi stengtis sustabdyti naudojimąsi kredito kortele, net kritiniu atveju. Toks elgesys leis išvengti didelių skolų antroje gyvenimo pusėje. Jei ir toliau naudosite kredito kortelę, tai tik pablogintų situaciją. Daugelis naiviai tiki, kad jie gali tiesiog sumokėti minimalų mokėjimą kredito kortele, tai su finansais viskas gerai. Tačiau tiems, kurie mėgsta skolintis pinigų, pamiršta, kad jų kredito kortelės skola smarkiai sumažina perkamąją galią, nes pirkimo išsimokėtinai palūkanų normos bus didesnė nei tiems, kurie neturi daug paskolų.
Kai skolininkas yra dar nusprendžia uždariti kredito kortele, jis bus priverstas moketi didesnias imokas nei minimali imoka. Turės padidinti grąžinimo intensyvumą. Ir tada jis turėtų veikti protingai, didinant mokėjimą tik vieną kortelę. Tai greičiausias būdas atsikratyti skolos nuo brangiausių kortelę su aukščiausios palūkanų. Po pirmojo žemėlapis skola bus grąžinta, turės padaryti tą patį su kita. Kai paskutinis skola bus mokama, neseniai skolininkas yra primygtinai rekomenduojama uždaryti visas kreditinę kortelę ir niekada jie nebėra atvira.

5. skirti lėšų siekiant pagerinti gyvenimo sąlygas
Kai jūs turite sumokėti savo kredito korteles skolą , galite pradėti taupyti pinigus, įmokai perkant namus. Nereikia gaišti laiko dėl mažų tikslų - nes, palyginti su turto pirkimu, kartais net perkant automobilį, atrodo, siekiama pakankamai gerai. Idealiu atveju turėtume stengtis išsaugoti pakankamai pirkti savo sąskaita savo pirmąjį namą ar butą, jei įjungsite 30 metų. Bet kuriuo atveju, didelė suma pirmosios išmokos, leidžia gerą palūkanų norma hipoteka. Nuolatiniai mėnesio santaupos bus finansiškai pasirengę, kai ateina laikas pirkti namus.