Paskolos internetu

Paskolos internetu

patogus ir greitas būdas pasiskolinti pinigų, niekur neišeinant iš namų, nepildant daugybės dokumentų, o tiesiog sėdint prie kompiuterio ir keliais mygtuko paspaudimais gaunant pinigus į savo sąskaitą.


Paskolos internetu turi daugybę pranašumų:

 • Paskolos internetu yra labai patogios: galite kreiptis ir gauti paskola patogiai sėdėdami prie savo kompiuterio. Jums nereikia niekur važiuoti, ieškoti kredito įstaigos, suspėti į darbo valandas – galite pasiimti paskola internetu tiesiog sėdėdami namie prie kompiuterio su pižama.
 • Paskolos internetu prieinamos visą parą: galite kreiptis dėl paskolos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kada tik Jums iškyla poreikis, netgi jei poreikis staigiai iškyla sekmadienį arba vėlai naktį. Paskolos internetu įgalina kreiptis bet kuriuo paros metu, kai tuo tarpu įprastos kredito įstaigos dirba tik darbo valandomis.
 • Paskolos internetu yra greitai patvirtinamos ir suteikiamos: nereikia laukti kelių valandų ar kelių dienų, kol bus suteikta paskola, ar lankytis kredito įstaigoje ir laukti patvirtinimo, o vėliau paskolos. Viskas, ko reikia norint gauti paskola internetu, yra pakankamai greitai atliekama tiesiog Jums sėdint prie kompiuterio ir naudojantis internetu. Paskolos paraiška pildoma internetu ir ji yra paprasta ir suprantama. Jums tereikia įvesti savo duomenis, o sistemai juos patikrinus ir įsitikinus, kad sugebėsite grąžinti paskola, iš karto ateina patvirtinimas apie paskolos internetu suteikimą. Nereikia jokių faksų, laiškų ar kitų popierinių dokumentų.
 • Paskolos internetu yra saugios: paskolas internetu teikiančios įmonės įsipareigoja saugoti bet kokią gautą informaciją ir duomenis apie Jus. Tai užtikrina, kad Jūsų konfidencialumas bus išsaugotas,o tapatybė nebus pavogta ir panaudota nusikalstamiems tikslams.
 • Paskolos internetu lengvai palyginamos: internete galima palyginti daugybę paskolų teikėjų, konkuruojančių tarpusavyje, ir pasirinkti Jums tinkamiausias paskolos sąlygas, palūkanų normą ir mokesčius, kadangi ši informacija yra viešai prieinama bet kuriam žmogui.

Be visų šių pranašumų, kreditai internetu turi ir pavojų bei trūkumų, kuriuos būtina žinoti ir įvertinti prieš imant paskola:

 • Paskolos internetu anksčiau ar vėliau reikės grąžinti, o jei negrąžinsite – grės delspinigiai, baudos ir antstoliai. Paprastai maksimalus paskolos grąžinimo terminas – 1 mėnuo, o už kiekvieną uždelstą dieną yra mokami papildomi mokesčiai. Taigi, jei Jus ištiko finansinė krizė, slegia kitos skolos, dar vienos paskolos paėmimas Jūsų tikrai neišgelbės, o tik dar labiau nugramzdins.
 • Paskolos internetu nėra pats pigiausias būdas pasiskolinti pinigų: palūkanų norma yra santykinai aukšta, o jei vėluosite grąžinti paskola, ji gali išaugti kelis kartus. Dėl to, prieš imant paskola internetu, vertėtų įvertinti paskolos sąlygas, palūkanų normą, mokesčius, palyginti paskolų internetu teikėjų siūlomas sąlygas ir įvertinti kitas skolinimosi alternatyvas bei jų kaštus (galbūt Jūsų draugai ar artimieji paskolins daug geresnėmis sąlygomis).
 • Paskolos internetu suteikiamos ne kiekvienam: nors paskolos internetu yra labai greitos ir patogios ir jas galima pasiimti tiesiog sėdint namie su pižama, tačiau jei Jūs neturite darbo ir negaunate atlyginimo, Jums niekas nesuteiks paskolos, kad ir kaip prašytumėte ar maldautumėte. Taip yra todėl, kad paskolas teikiančios įmonės nori apsidrausti nuo nemokių klientų ir tikisi anksčiau ar vėliau paskola su palūkanomis susigrąžinti.

Kas geriau – paskola internetu ar kreditinė kortelė?:

 1. Paskolos internetu daug greičiau suteikia reikalingus finansinius resursus, lyginant su kreditine kortele.
 2. Paskolos internetu yra suteikiamos santykinai mažesnėmis sumomis, tačiau neapriboja Jūsų asmeniniu kredito limitu, kuris yra nustatytas kreditinėje kortelėje.
 3. Tiek už paskola internetu, tiek už kreditinę kortelę reikia mokėti pakankamai dideles palūkanas.

Apibendrinant, paskolos internetu, kaip ir bet kokios kitos paskolos, nėra vienareikšmiškai tik labai geros arba tik labai blogos, svarbiausia, kokiu tikslu jos Jums reikalingos ir, ar sugebėsite sugrąžinti, ar neįklimpsite į dar didesnes skolas. Kruopščiai rinkitės paskolų teikėją, atidžiai skaitykite paskolos sutarties sąlygas ir, be abejo, skaičiuokite bei vertinkite savo naudą ir kaštus!


Pagal paskolos-intenetu.